pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 kwietnia 2021
  • 25 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3263

Niedziela z bajką: spektakl Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi to bajka muzyczna opowiadająca historię trzech świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce i zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima, a na dodatek w okolicy zaczyna grasować głodny wilk.

Jak potoczą się losy trzech świnek? Co robią w tej bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców? Jeżeli chcecie się przekonać - GOK Suszec zaprasza na bajkę "Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi" w wykonaniu zawodowych aktorów scen śląskich.

Spektakl na żywo będzie można zobaczyć na Facebooku i kanale YouTube Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu w dniu 25 kwietnia o godz. 16.00. Jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie zmianie, spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia Facebooka i Instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj