pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najpopularniejsze

  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2779

Darmowe warsztaty z hortiterapii w Zameczku - trwają zgłoszenia

Zameczek w Rudołtowicach zaprasza chętnych na darmowe warsztaty z hortiterapii w nowo powstałym ogrodzie sensorycznym.

dziewczynka, kwiaty, hortiterapia, ogród
Darmowe warsztaty z hortiterapii w Zameczku - trwają zgłoszenia · fot. pixabay.com


Warsztaty będą odbywać się w bardzo małych grupach w ogrodzie sensorycznym na terenie PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach. Wszelkie działania będą realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają 35 osób, które mieszkają na terenie Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Pszczyńska" (powiat pszczyński), a w szczególności osoby w wieku 50+ oraz rodziny z dziećmi.

Dokładny termin warsztatów będzie uzgadniany z zakwalifikowanymi uczestnikami. Warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych lub w soboty. Zapisy trwają do 30 kwietnia. Osoby chętne proszone są o kontakt telefoniczny - tel. 500 172 930 lub mailowy a.pustelnik@zameczek.org.pl.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu pod nazwą Realizacja polisensorycznych warsztatów z zakresu hortiterapii oraz przestrzeni warsztatowej do hortiterapii w postaci ogrodu sensorycznego na terenie PZN Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży "Zameczek" w Rudołtowicach. Operacja jest realizowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


hortiterapia

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.