pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najpopularniejsze

  • 23 kwietnia 2021
  • 24 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3621

[WIDEO] Premiera nowego singla pszczyńskiego zespołu TainT

'Erase'' to kolejny element układanki, jaką będzie płyta ''Looking For Myself''. Ukazał się 24 kwietnia. Po rozgrzewce z ''Under Control'' zespół TainT zaczął eksperymentować z różnymi kierunkami, co zaowocowało nową jakością brzmienia utworów.- Warstwa tekstowa oparta jest na odczuciach związanych z codziennością która nas otacza, oraz ze światopoglądową kontemplacją egzystencji człowieka zagubionego, szukającego własnego ja, co również wpisuje się w tytuł albumu "Looking For Myself" - mówi Mateusz Pydyn, gitarzysta zespołu.

- Sama nazwa EPki sugeruje słuchaczom, że nie boimy się próbować i wciąż szukać swojej drogi. Chcemy, by nasza twórczość odzwierciedlała to, w jaki sposób postrzegamy muzykę. Niestety, przez pandemię musieliśmy ograniczyć ilość spotkań i przejść na zdalne tworzenie nowych utworów - mówi M. Pydyn. - Na szczęście obecna technologia pozwala nam bez problemu wymieniać się pomysłami i nagraniami. Zmieniło to też nieco nasze spojrzenie na komponowanie i umożliwiło dostrzeżenie niektórych niuansów, które przedtem nam umykały - dodaje.

Taint
Zespół TainT · fot. materiały prasowe


Nagrania audio zostały zrealizowane w Pszczyńskim Wally Studio we współpracy z Michałem Walą - gitarzystą i producentem. Teledysk do utworu został nagrany w Krakowskiej ''Manufakturze Dźwięku''. Za reżyserię i montaż odpowiada Sergey Stovba z Grain Visuals, zaś oświetlenie zapewnił Mateusz Sieniawski z ekipą. Przy realizacji klipu pomogło Starostwo Powiatowe w Pszczynie oraz PCKul.

- Mamy nadzieję, że słuchanie tego utworu sprawi Wam wszystkim tyle przyjemności, ile nam dało stworzenie go - mówi muzyk.

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.