pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najpopularniejsze

  • 3 maja 2021
  • wyświetleń: 13686

Oliwia Piech pożegnała się z programem MasterChef Junior

Za nami półfinał MasterChefa Juniora. Młodzi kucharze musieli przygotować trzy dania z trzema sosami. Gościem odcinka był zdobywca trzeciej gwiazdki Michelin w Polsce - chef Przemysław Klima.

Oliwia Piech w programie MasterChef Junior
Oliwia Piech w programie MasterChef Junior · fot. TVN


Pierwszym zadaniem w drodze do finału było przygotowanie trzech dań z trzema różnymi sosami: berneńskim, angielskim i beszamelowym. Wykonanie perfekcyjnych sosów zaprezentował uczestnikom Michel Moran. Lekcje gotowania w jego wydaniu nigdy nie są nudne! Kucharze mieli na to zadanie 100 minut.

Najlepsze okazały się dania Stasia i to on został wyróżniony przez jurorów.

Następnie kuchnię odwiedził zdobywca trzeciej gwiazdki Michelin w Polsce - chef Przemysław Klima! Jego autorska ryba w białym sosie i jej przygotowanie przesądziły o tym, kto przeszedł do ścisłego finału rywalizacji o tytuł szóstego MasterChefa Juniora.

Oliwia Piech w programie MasterChef Junior
Oliwia Piech w programie MasterChef Junior · fot. TVN


Liczyło się nie tylko odtworzenie dania chefa, ale przede wszystkim doskonały smak! Jako pierwszy do finału zakwalifikował się Staś. Jurorzy wyróżnili również Jagodę i Kazika i to oni zdobyli miejsca w wielkim finale 6. edycji!

Z programem pożegnali się Kuba i Oliwia. Mieszkance Studzienic serdecznie gratulujemy sukcesu, jakim jest dotarcie do półfinału programu MasterChef Junior! Dziękujemy Jej także za ogromne emocje, których dostarczała nam w ostatnich tygodniach wspaniale reprezentując miejscowość, gminę oraz powiat!

Oliwia Piech w programie MasterChef Junior
Oliwia Piech w programie MasterChef Junior · fot. TVN


Loading...

BM / pless.pl, źródło: TVN

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.