pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 marca 2021
  • 7 marca 2021
  • wyświetleń: 3721

Orkiestra Diverto zagra z okazji Dnia Kobiet w PCKulu!

Za nami:

Pszczyńskie Centrum Kultury wraz z burmistrzem Pszczyny zapraszają na kolejny koncert Orkiestry Dętej Diverto - tym razem z okazji Dnia Kobiet, w niedzielę, 7 marca!

Koncert Orkiestry Dętej Diverto w parku pszczyńskim, na zakończenie lata - 20.09.2020 r.
Koncert Orkiestry Dętej Diverto w parku pszczyńskim, na zakończenie lata - 20.09.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W niedzielne popołudnie 7 marca o godz. 16.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury będziemy świętować Dzień Kobiet. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy spektakl muzyczny Orkiestry Diverto pod dyrekcją Aleksandra Fojcika, która przygotowała repertuar specjalnie na tę okazję.

Orkiestra Dęta Diverto to stowarzyszenie muzyczne skupiające muzyków zawodowych oraz amatorów. W swoim repertuarze, oprócz tradycyjnych utworów marszowych, z jakimi kojarzone są tego typu orkiestry, posiada szereg utworów o charakterze rozrywkowym. Są to aranżacje popularnych i znanych przebojów muzyki popowej, rockowej, jak również opracowania standardów jazzowych. W szerokim wachlarzu muzycznym orkiestry, znajdują się również polki.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia na stronie internetowej www.bilety.pckul.pl. Dla Kobiet oraz seniorów przewidziana jest zniżka 5 zł tylko przy zakupie biletu w sekretariacie PCKul. Ilość miejsc ograniczona!

Koncert będzie również dostępny na kanale YouTube Pszczyńskiego Centrum Kultury
www.youtube.com/c/PCKulPszczynaNaWynos

Konkurs"Przyjdź i zobacz. Bądź w CENTRUM Kultury" - to hasło, które od zawsze towarzyszyło działalności Pszczyńskiego Centrum Kultury, tym razem nabiera większego znaczenia, bo w końcu, po długiej przerwie może zorganizować wydarzenia z udziałem publiczności.

W weekend PCKul zaprasza wszystkich do odwiedzenia zupełnie dwóch różnych muzycznych światów:
  • sobota (6 marca, godz. 18.00) - poczujemy nieco mocniejsze klimaty z zespołem Loża Masorza
  • niedziela (7 marca, godz. 16.00) - Pszczyńska Orkiestra Dęta Diverto zagra specjalnie na Dzień Kobiet.


diverto na dzień kobiet

ar / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.