pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 1514

Dziś w Pszczyńskim Klubie Filmowym kino francuskie - Slalom

Za nami:

Dziś w Pszczyńskim Klubie Filmowym obejrzymy francuski "Slalom", czyli pełnometrażowy debiut Charlène Favier.Ostatnio odwiedziliśmy po raz kolejny Brazylię. Zajęliśmy się "Aquariusem", który premierę miał pięć lat temu. Teraz czas na sportową fabułę - "Slalom".

Opis fabuły: 15 letnia Lyz zostaje przyjęta do elitarnego klubu narciarskiego, którego celem jest szkolenie przyszłych profesjonalnych sportowców. Choć brak jej doświadczenia, Fred - trener i były mistrz, postanawia uczynić z niej gwiazdę. Pod jego wpływem Lyz będzie musiała znieść więcej niż fizyczną i emocjonalną presję treningu.

W czwartek, 18 marca na klubowym ekranie pojawi się Noée Abita. Przed nami następne kinematografie, kultury, języki, oblicza świata...

Pszczyński Klub Filmowy to seanse filmowe, którym towarzyszy prelekcja i dyskusja. Spotkania odbywają się w "Galerii 13" (ul. Bednarska 13) przy Pszczyńskim Centrum Kultury zawsze w czwartki o 18.00. Na spotkania zaprasza Dawid Stwora. Klub należy do Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.