pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 marca 2021
  • wyświetleń: 5284

Oliwia Piech upiecze bezę dla zwycięzcy licytacji dla Filipka!

Za nami:

To naprawdę wyjątkowa licytacja. 12-letnia Oliwia Piech ze Studzienic, która walczy o tytuł MasterChefa Juniora, wystawia na licytację dla Filipka Cholewy bezę pavlova z kremem mascarpone i owocami.

Oliwia Piech
12-letnia Oliwia Piech ze Studzienic walczy o tytuł Masterchefa Juniora · fot. MasterChef Junior


Studzieniczanka upiecze bezę o średnicy 30 cm w dogodnym terminie dla zwycięzcy licytacji. Warto dodać, że tym deserem w niedzielnym odcinku programu MasterChef Junior Polska TVN Oliwia skradła serce Roksany Węgiel!

Licytacja prowadzona jest TUTAJ i zakończy się w niedzielę, 21 marca o godzinie 20.00.

Beza z kremem mascarpone w wykonaniu Oliwii Piech
Beza z kremem mascarpone w wykonaniu Oliwii Piech · fot. MasterChef Junior


Filipek Cholewa urodził się 11 lipca 2020 roku, otrzymując od lekarzy 10 punktów w skali Apgar. Po 6 tygodniach, gdy rodzice pojechali z nim na szczepienia, pani doktor zwróciła uwagę na zmniejszone napięcie mięśniowe. U chłopca wykryto SMA. Rdzeniowy zanik mięśni to ciężka choroba, w której z powodu wady genetycznej obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za skurcze i rozkurcze mięśni. Konieczna jest terapia genowa i Wasza pomoc. Pomoc wielkiej armii dobrych serc, które zechcą ratować Filipka!

Zbiórkę można wspierać wpłacając pieniądze na konto: www.siepomaga.pl/filip-smaBM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.