pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 marca 2021
  • wyświetleń: 2373

Słuchowisko młodzieży z SP nr 2 na Światowy Dzień Poezji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

Czy poezja musi być nudna? Sprawdźcie sami! Z okazji Światowego Dnia Poezji Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza na słuchowisko z udziałem młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie. Młodzi ludzie zachęcają do zabawy i wzruszeń poetyckimi tekstami. Niech nas porwie czar poezji!

Loading...


Film został przygotowany w ramach jednorazowej inicjatywy szkoły i pszczyńskiej biblioteki zatytułowanej "Młodzi dla poezji - poezja dla ciebie". Akcja była odpowiedzią na prośbę wolontariatu szkolnego. Celem było włączenie uczniów ze starszych klas szkoły podstawowej w promowanie piękna poezji i zachęcenie innych do czytania wierszy. Uczennice koordynowała nauczycielka Monika Mazurczyk.

- Trzy dziewczyny zgłosiły się do projektu jako wolontariuszki i wybrały wiersze z bazy zaproponowanej przez nas, a my stworzyliśmy do nagrań film ilustrowany zdjęciami - mówi Małgorzata Widłok z pszczyńskiej biblioteki.

ar / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj