pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 10128

Oliwia Piech dalej walczy w programie Master Chef Junior!

Kolejny, piąty odcinek programu Master Chef Junior za nami. Oliwia Piech ze Studzienic jest dalej w programie, z dużymi szansami na wygraną! W niedzielnym odcinku studzieniczankę wspierała mama Edyta.

oliwia piech
Oliwia Piech dalej walczy w programie Master Chef Junior! · fot. TVN


W piątym odcinku "MasterChef Junior 6" uczestnicy mogli spełnić jedno z największych marzeń każdego początkującego kucharza - czekało ich gotowanie w prawdziwej restauracji pod okiem Krzysztofa Żurka. Mali kucharze gotowali dziś dla rodziców!

Do profesjonalnej kuchni uczestnicy weszli podzieleni na dwie drużyny. Każdy zespół przygotował osobne, czterodaniowe menu dla jurorów, Szefa Kuchni Krzysztofa Żurka oraz... 11 tajemniczych gości, których młodzi kucharze nie zobaczyli aż do ogłoszenia werdyktu. Dopiero wtedy okazało się, że gotowali dla swoich rodziców!

Rodzice nie wiedzieli, kto był w jakiej drużynie, a mimo to musieli zagłosować na menu, które bardziej im smakowało. Wygrała drużyna, które szefowała Oliwia Piech. Dzięki temu Oliwię zobaczymy w kolejnym odcinku Master Chef Junior!

ups / pless.pl, źródło: TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.