pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 1 marca 2021
 • wyświetleń: 5141

Wabi Baby nowy sklep z upominkami dla Kobiet i nie tylko...

Artykuł sponsorowany:

Już dziś dzięki 10% rabatowi możesz przygotować się na Dzień Kobiet z manufakturą Wabi Baby, nowym sklepem z upominkami dla Kobiet i nie tylko, mieszczącym się na pszczyńskim rynku!

"Ułudny jest powab babi... ułudny też i żabi... dziwotwór ten zdumiewa, czasem ślepiem wabi... innym zaś razem finalnie osłabi..."

Wabi Baby


Manufaktura Wabi Baby to mały lokalny sklep z cudownymi, starannie wyselekcjonowanymi, rzemieślniczymi produktami również od małych producentów, dla których praca to przede wszystkim pasja i zamiłowanie do tworzenia rzeczy pięknych, niebanalnych.

Dlaczego Wabi Baby?Od dawna interesuje mnie filozofia o japońskich korzeniach, zwana wabi sabi. Chcąc ją zrozumieć należy przetłumaczyć jej nazwę. Wabi oznacza pokorę i prostotę, życie w zgodzie z naturą, opisuje osobę, która zadowala się tym, co ma i gotowa jest ograniczać swoje potrzeby. Z kolei sabi oznacza piękno naturalnego upływu czasu, zachwyt nad niedoskonałościami (spłowiałe ściany stodoły, powyginane od wiatru drzewa...), akceptację procesu starzenia (zmarszczki na twarzy). Ta filozofia stała się impulsem do nazwania mojego sklepu Wabi Baby - miejsca stworzonego przede wszystkim z myślą o kobietach, które kochają to co proste, naturalne, tworzone pracą ręczną - mówi Kamila, właścicielka sklepu.

Sklep Wabi Baby ma na celu "zwabić" kobiety do pewnego stylu życia, zachęcić do doceniania małych rzeczy, ale wybornych jakościowo. Oczywiście panowie też są mile widziani, chociaż na ten moment ogromną część asortymentu stanowią produkty przeznaczone dla pań.

Wabi Baby


To w moim sklepie znajdziecie Państwo prawdziwe perełki wysokiej jakości wśród masy nowości. To również tutaj dostaniecie Państwo towary niszowe, przedmioty niedostępne nigdzie indziej w Pszczynie.

W ofercie sklepu są: • wyselekcjonowane, wysokiej jakości kosmetyki naturalne od najlepszych polskich manufaktur wyrabiane z certyfikowanych surowców (marki: Auna, Asoa, BeEco, Cudo, Ministerstwo Dobrego Mydła, Naturalis, Naturologia, Purite, Si Si Bee, Shy Deer, Szmaragdowe Żuki, Zielnik, Vera Young Candles i inne...);
 • masażery / rollery do twarzy i płytki gua sha z kamieni naturalnych;
 • obłędnie pachnące naturalne świece sojowe i świece do masażu ciała;
 • akcesoria do masażu ciała (szczotki, myjki, rękawice, kieszonki konopne lub lniane);
 • wiktuały (miody z Pasieki Sadowskich, lokalne pasty orzechowe Tree Nuts, orzechy, oleje);
 • delikatna i subtelna biżuteria z kamieni naturalnych;
 • dodatki do wystroju domu (ceramika, obrazy, wazony - jednorazowe wzory, tworzone na specjalne zamówienie Wabi Baby);
 • vouchery na prezenty w dowolnej kwocie;
 • inne oryginalne upominki.


Ponadto każdy Klient już przy pierwszym zakupie otrzymuje Kartę Stałego Klienta, gdzie uzyskanie odpowiedniej ilości pieczątek zobowiązuje Wabi Baby do GRATISU w postaci naturalnego mydełka.

Jeśli chcą Państwo poczuć się wyjątkowo albo sprawić komuś bliskiemu piękny prezent, to zapraszam do mojego świata Wabi Baby znajdującego się pod adresem Rynek 11 w Pszczynie. Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli zaznaczą Państwo swoją obecność na Facebooku i Instagramie Wabi Baby (FB i IG / manufaktura.wabibaby), gdyż tutaj będą Państwo na bieżąco informowani o nowościach manufaktury.

UWAGA !!!Z okazji Dnia Kobiet w dniach 1-8 marca br. za dokonanie zakupów w Wabi Baby otrzymają Państwo 10% rabatu - szczegóły promocji będą dostępne w sklepie.

Zapraszam,
Kamila

Sklep Manufaktura Wabi Baby

Godziny otwarcia:
 • poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
 • sobota: 9.30 - 13.30