pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 2 marca 2021
 • wyświetleń: 2028

Dzień Kobiet z Gabinetem Kosmetologii Almond Beauty

Artykuł sponsorowany:

Świętuj z nami 8 marca! Z okazji Dnia Kobiet gabinet kosmetologii i modelowania sylwetki Almond Beauty organizuje dzień otwarty, czyli moc atrakcji dla chętnych Pań! Spędź z nami ten wyjątkowy dzień!

Almond Beauty
Almond Beauty


8 marca będzie możliwość skorzystania z następujących atrakcji:
 • bezpłatna komputerowa analiza skóry twarzy lumi skan 3d wraz z pełną dermokonsultacją przeprowadzoną przez Naszego kosmetologa
 • darmowa endermologia na twarz w wersji ekspres
 • pakiety zabiegowe w atrakcyjnych cenach
 • zniżki na kosmoceutyki Dermaquest i Dermomedica
 • udział w naszej zabawie kwiatowej


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje rezerwacja terminów oraz kolejność zgłoszeń. Dla osób, które odwiedzą nas bez rezerwacji lub dla których zabraknie wolnych terminów podczas dnia otwartego przygotowaliśmy zniżkowe bony podarunkowe z okazji dnia kobiet z rabatem -10% oraz możliwość udziału w zabawie kwiatowej, w której do wygrania będą vouchery i kupony rabatowe na zabiegi.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji i spędzenia z nami tego wyjątkowego dnia!
tel. 694-997-888

Almond Beauty


Co to jest komputerowa analiza skóry twarzy lumi skan 3d?Jesteś stalą klientką gabinetu kosmetologicznego, a może dopiero zaczynasz przygodę z zabiegami na Twarz, ale nie masz pojęcia od czego zacząć i co wybrać w ogromie różnych możliwości zabiegowych? Bez względu na doświadczenia zaprezentujemy jak powinna wyglądać dermo konsultacja w Nowoczesnym gabinecie kosmetologicznym.

Almond Beauty
Almond Beauty


Nie będzie nic odkrywczego w stwierdzeniu, że wnikliwa diagnoza umożliwia zaplanowanie lepszej Terapii naprawczej - co za tym idzie, lepszych efektów zabiegowych. Dotychczas w salonach kosmetycznych najbardziej popularne "narzędzie diagnostyczne" to wywiad z Pacjentem oraz badanie wizualne i palpacyjne.

Tradycyjna dermokonsultacja czym jest i na czym polega?W największym skrócie dermo konsultacja to czas, który kosmetolog poświęca na badanie skóry Pacjenta, aby ostatecznie zaoferować zabiegi kosmetyczne. Dermo konsultację najczęściej oferuje się podczas pierwszej wizyty Klienta w salonie i trwa około 30 minut Podczas dermokonsultacji kosmetolog ocenia stan Twojej skóry oraz określa jej mankamenty. Następnie sugeruje rozwiązania mające na celu poprawić jej wygląd.

Jak ocenić czy kosmetolog prawidłowo zdiagnozował problemy Twojej skóry?Najczęściej nie jest to możliwe. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować stanu naszej cery, jeżeli nie możemy przyjrzeć się jej z bliska. Nasza wiedza diagnostyczna, jako Klienta jest na tyle niewielka, że uniemożliwia weryfikację oceny stanu skóry przez kosmetologa. Jedyne co nam pozostaje to zaufanie i wiara, że zaplanowana terapia naprawcza była tworzona w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie osoby prowadzącej dermo konsultację, a wydane przez nas pieniądze na zabiegi z wykorzystaniem aparatury przyniosą satysfakcjonujące efekty.

Przełom w dziedzinie dermokonsultacjiNowość, innowacja, przełom, rewolucja. To najlepsze określenia, aby opisać nową technologię, która szturmem zdobywa branżę beauty. Jest to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne dla salonu kosmetycznego, dzięki któremu kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować pacjentowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje obszerne dane - niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. Dodatkowo technologia:
 • tworzy kartotekę pacjentów z dokumentacją zdjęciową
 • uwidacznia zmiany niewidoczne dla ludzkiego oka
 • obrazuje problemy skóry twarzy pacjenta na monitorze
 • umożliwia porównywanie zdjęć i analiz ze wszystkich wizyt
 • generuje obszerne podsumowanie dermo konsultacji z zaleceniami
 • sugeruje dobór produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej


Almond Beauty
Almond Beauty


lumiSCAN gen. 3.0. skanuje twarz pacjenta, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.

W przeciwieństwie do tradycyjnej dermokonsultacji, kosmetolog obrazuje pacjentowi na monitorze problemy cery naczyniowej, ukrytych zmarszczek, ceni pod oczami, przebarwień, rozszerzonych porów, porfiryn oraz plam pigmentacyjnych. Pacjenci podczas badania mogą dowiedzieć się jaki jest ich obiektywny wiek skóry, poziom nawilżenia, aktualny rodzaj cery oraz jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja domowa w oparciu o szczegółowe wyniki komputerowej analizy.
Kompleksowa analiza skóry pozwala na precyzyjną ocenę stanu skóry. Dzięki temu kosmetolog może zaplanować rzetelną procedurę zabiegową mającą na celu poprawę wyglądu pacjenta, a także zalecić określone terapie naprawcze.

Ile kosztuje zabieg? Jak długo trwa i gdzie można go wykonać?Lumi SCAN gen. 3.0. to nowa technologia w branży beauty. Ma ona w przyszłości zastąpić tradycyjną dermo konsultację, która w większości przypadków bazuje jedynie na oględzinach skóry pacjenta, wywiadzie oraz subiektywnie stawianej diagnozie przez kosmetologa.

Dermo konsultacja z wykorzystaniem lumiSCAN gen. 3.0. trwa około 30 minut. W tym czasie aparatura skanuje twarz, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, mierzy podstawowe parametry skóry, aby ostatecznie wygenerować obszerne dane w formie komputerowej analizy.

Endermologia twarzy - endermoliftAlmond Beauty
Almond Beauty


ENDERMOLOGIA LPG INTEGRALL NA TWARZ- ZASADA DZIAŁANIA

Endermologia twarzy to nowoczesna, bezinwazyjna technologia zapewniająca głęboki drenaż i lifting twarzy, szyi i dekoltu, dzięki połączeniu rytmicznego trójwymiarowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry. Intensywna stymulacja głębokich warstw skóry, pobudza fibroplasty do produkcji kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie wygładzenie i poprawę napięcia skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz poprawę zarysu twarzy ( np. redukcja podwójnego podbródka).

ENDERMOLOGIA LPG LIFT TWARZY EFEKTY

 • likwidacja obrzęków, wywołanych zatrzymywaniem wody w organiźmie, zmęczeniem
 • ujedrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • zagęszczenie i regeneracja, dojrzałej, luźnej skóry
 • rozświetlenie i poprawa kolorytu naskórka
 • odmłodzenie i spowolnienie naturalnie postępujących procesów związanych ze starzeniem się skóry
 • modelowanie konturu podbródka- kształtuje i poprawia owal twarzy
 • wygładzenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek i bruzd
 • rozświetlenie i poprawa kolorytu twarzy
 • likwidacja obrzęków pod oczami i rozświetlenie tej strefy
*Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym razie, jednak dla zapewnienia długotrwałych i spektakularnych efektów zaleca się wykonać serię zabiegową.

JUŻ 8 MARCA MOŻESZ ODCZUĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE DZIAŁANIE ENDERMOLOGII JAK RÓWNIEŻ POZNAĆ STAN SWOJEJ SKÓRY, W NAJBARDZIEJ DOKŁADNY Z MOŻLIWYCH SPOSOBÓW! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA!

Almond Beauty


O NAS:
Nasz gabinet mieści się w Pszczynie w Pasażu Dobrawy (Osiedle Piastów). Świadczymy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy i ciała, a także posiadamy szeroką ofertę masaży relaksacyjnych. Oferta zabiegów została skomponowana w taki sposób, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.
Kosmetyki, na których pracujemy to marki najwyższej jakości, które z pewnością trafią w państwa gusta. Usługi jakie oferowane są w naszym salonie odpowiedzą na potrzeby osób ceniących sobie tradycyjne zabiegi kosmetyczne jak i tych szukających nowości i uatrakcyjnienia znanych metod pielęgnacji.

Produkty oraz urządzenia, które posiadamy dobierane były przez długi okres czasu, tak aby efektywność, trwałość, higiena oraz bezpieczeństwo, a także lepszy i jednocześnie naturalny wygląd były znakiem rozpoznawczym Gabinetu Kosmetologii i Modelowania Sylwetki Almond Beauty.
Nasz zespół tworzą osoby wykwalifikowane, które z pasją i uśmiechem podchodzą do swoich zadań. Nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Zabiegi dobierane są po odpowiedniej konsultacji, aby jakość efektywność i ostateczne zadowolenia naszych klientów było na pierwszym miejscu.

Proponujemy Państwu nowoczesną i przyjazną kosmetologię. OFERUJEMY TAKŻE:
 • Pielęgnację twarzy
 • Makijaż permanentny
 • Depilację laserową
 • Zabiegi modelujące sylwetkę
 • Upiększanie oprawy oka
 • Pielęgnację dłoni i stóp


Zachęcamy do rezerwacji usług online na: www.moment.pl/almond-beauty
Znajdziecie nas także na:

Cennik usług do pobrania: TUTAJ

Almond Beauty. Twój gabinet kosmetologii w Pszczynie....

--
Almond Beauty
ul. Dobrawy 34 (Pasaż Dobrawy, Osiedle Piastów)
43-200 Pszczyna
tel.: 694 997 888

Almond Beauty