pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1651

Ekodotacje w gminie Pawłowice: jest już baza lokalnych firm

Na stronie internetowej gminy Pawłowice w zakładce Ekodotacje uruchomiono bazę firm z danymi przedsiębiorców świadczących usługi z zakresu: instalacji sanitarnych, instalacji energetycznych oraz usług budowlanych.

Zarządzanie energią, poszukiwanie rozwiązań z zakresu oszczędności energii, termomodernizacja domu, zapotrzebowanie na ciepło budzi coraz większe zainteresowanie mieszkańców gminy. Spora część z nich, do 31 grudnia 2021 r. będzie musiała wymienić stary kocioł, na taki, który będzie spełniał standardy zgodne z obowiązującymi przepisami z zakresu ochrony środowiska. Realizacja tego typu przedsięwzięć wiąże się z wyborem odpowiedniej firmy.

Dzięki platformie informacyjnej mieszkańcy będą mieli dostęp do danych kontaktowych firm, co może pomóc w porównaniu ofert i wyborze konkretnego wykonawcy. Gmina Pawłowice nie ma wpływu na jakość usług świadczonych przez poszczególne firmy, chce jednak ułatwić mieszkańcom realizację proekologicznych inwestycji.

Baza będzie na bieżąco rozszerzana, w zależności od zgłoszeń nadsyłanych przez przedsiębiorców. Wpis do platformy informacyjnej jest bezpłatny i ogólnodostępny.

Baza znajduje się pod linkiem:
www.pawlowice.pl/ekodotacje/baza-firm/platforma-informacyjna/#

Przedsiębiorcy którzy chcą znaleźć się w bazie, wciąż mogą się zgłaszać.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.