pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4317

[WIDEO] Powstają filmy o codzienności w Hospicjum Ojca Pio

Na zlecenie Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie powstają filmy przybliżające, jak pracownicy i wolontariusze codziennie dbają o chorych, dając im wsparcie i nadzieję. Niedawno ukazał się pierwszy z nich.

Loading...


Pszczyńskie hospicjum od 20 lat niesie pomoc kolejnym pokoleniom. Choroba nie wybiera. Zniewala bólem, smutkiem, odbiera sens i godność. Pracownicy i wolontariusze hospicjum dają chorym to, czego naprawdę potrzebują: uwagę, empatię i wysokiej klasy umiejętności doświadczonych specjalistów. Do dyspozycji podopiecznych są specjaliści: lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i psychologowie, a także opiekunki.

Bohaterką odcinka jest Marcelina Leki - wieloletnia pielęgniarka i wolontariuszka hospicjum, która, jak przyznaje, zgłosiła się do opieki nad pacjentami z potrzeby serca. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo - to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak wygląda codzienność osób posługujących w hospicjum i ich podopiecznych.

Warto przekazać 1% dla pszczyńskiego hospicjum. To już ostatni dzwonek, by to zrobić!
Numer KRS: 0000130935

Loading...

ar / pless.pl, źródło: Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.